Geen producten
Prijzen zijn ex. btw
Filter

Niet iedereen zou het verwachten, maar toch is het ook in de horeca van belang werkschoenen te dragen. Er kan in de keuken of bij het reserveren van alles gebeuren wat zonder werkschoenen verkeerd af kan lopen. Zo zijn er genoeg scherpe voorwerpen te vinden in een restaurant, en is het weleens glad doordat er iets mis is gegaan met het serveren van de drankjes. Deze combinatie geeft al aan dat het niet onverstandig is om werkschoenen te dragen als horeca medewerker. Om deze situatie ongevaarlijk te maken moeten er werkschoenen gedragen worden met een stalenneus en een anti-slip zool. Werkschoenen met stalen neuzen kunnen zware en scherpe dingen opvangen zonder dat de voet in de werkschoen dat voelt. De anti-slip zool betekent dat er meer grip onder aan de werkschoenzool zit dan aan die van een werkschoen zonder anti-slip. De mate van anti-slip wordt bepaald door middel van een norm. Je hebt SRA en SRB, wanneer een werkschoen beide bevat heeft het een SRC anti-slip zool. Hiermee loop je een aanzienlijk lager risico om uit te glijden op een gladde ondergrond. Daarentegen is het wel zo dat horeca medewerkers er vaak netjes of hip uit moeten zien om de bedrijfsuitstraling te benadrukken. Daarom heeft DB FootWear schoenen uitgekozen die er een beetje netjes of hip uitzien, en tegelijkertijd ook de veiligheid van de horeca medewerker vergroten. Kunt u niet de werkschoenen, veiligheidssneakers of veiligheidsklompen vinden die u zoekt? Neem dan contact met ons op voor advies en uitleg. Wij zijn u graag van dienst!
Opvallende veiligheidsschoen van Puma, Blaze Knit Low S1P HRO SRC. Verkrijgbaar in maar 39 t/m 47
Opvallende veiligheidsschoen van Puma, Fuse Motion 2.0 Red Low S1P ESD HRO SRCVerkrijgbaar in maar 39 t/m 47
Gevromde Hielkap - Boa Fit Systeem - Vochtafvoerende en ademende Air-meshvoering - Ademende, schuurbestendige bovenzijde van Polyestermesh met TPU gevormde overlays - Ortholite voetbed - Langdurige demiping - Licht - Slipbestendig - Schuurbestendig - Branstof en oliebestendig
Gevormde TPU neuskap - gevormde hielkap - Boa systeem - Vochtafvoerende en ademende air meshvoering - metaalvrije spijker penetratie bescherming - Slipbestendig - Schuurbestendig - Brandstof en oliebestendig
Antistatische loopzool - Gesloten hiel - Waterafstotend - Zolen zijn olie-, zuur- en snijbestendig - Zolen zijn bestand tegen extreme hitte tot circa 110 ºC - Zolen zijn extreem slip- en slijtvast (SRC)
Werkschoenen Helly Hansen Chelsea Evolution 2.0 low Boa 78395
De nieuwe frontcourt van Puma SafetyIs dit echt een veiligheidsschoen? Ja! Dit is een nieuw model van Puma Safety, geïnspireerd op de klassieke sportschoen en natuurlijk verkrijgbaar bij DB WorkWear.
De nieuwe frontcourt van Puma SafetyIs dit echt een veiligheidsschoen? Ja! Dit is een nieuw model van Puma Safety, geïnspireerd op de klassieke sportschoen en natuurlijk verkrijgbaar bij DB WorkWear.
Is dit echt een veiligheidsschoen? Ja! Dit is een nieuw model van Puma Safety, geïnspireerd op de klassieke sportschoen en natuurlijk verkrijgbaar bij DB WorkWear.
Gemaakt met door Schot Marketing & Communicatie